Szanowni Państwo,

Miło nam zaprezentować Państwu naszą najnowszą pozycję – podręcznik dydaktyczny z ćwiczeniami skierowany do młodzieży i osób dorosłych zainteresowanych nauką języka polskiego jako języka obcego. Witaj! to nowoczesny podręcznik skupiający się na rozwoju słownictwa i komunikacji w codziennych sytuacjach. Dzięki jego przystępnej formie studenci są w stanie bardzo szybko poszerzać swoją wiedzę, oraz w sposób wygodny wracać do już poznanych elementów gramatycznych i leksykalnych celem ich utrwalenia.

Cały dostępny materiał został przygotowany w duchu metody komunikacyjnej opierającej się na praktycznych zadaniach mających maksymalnie angażować studenta i zachęcać go do aktywnej nauki języka. Dzięki swojej budowie podręcznik Witaj! sprawdzi się zarówno podczas nauki języka w ramach kursu grupowego, jak i podczas samodzielnej nauki.

Podręcznik i ćwiczenia na poziomie A1 i A2

W przypadku poziomu A1 w podręcznik wkomponowano również szereg zadań mających na celu przybliżenie studentom alfabetu łacińskiego i specyficznych dla języka polskiego znaków diakrytycznych, takich jak litery ą, ę, ś, ć czy ź. Ponadto, w kluczowych miejscach student znajdzie też miejsce na notatki własne, które ułatwią mu efektywną naukę.

Przykładowe strony podręcznika na poziomie A1

Cennik

* koszt wysyłki do 45 egzemplarzy to 19,90zł. Przy większych zamówieniach koszt jest uzależniony od wagi.

Zamów już dziś!

Chciałbyś/chciałabyś złożyć zamówienie?

Skorzystaj z formularza umieszczonego obok. Po otrzymaniu zamówienia nasz pracownik skontaktuje się z Tobą drogą mailową przesyłając FV Pro-Forma wypełnioną danymi podanymi w formularzu.

Po jej opłaceniu przystąpimy do realizacji zamówienia. W przypadku zamówienia wersji elektronicznej dostawa zostanie zrealizowana za pośrednictwem dedykowanego portalu.

W przypadku błędów w zamówieniu prosimy o maksymalnie szybki kontakt zwrotny. Przypominamy, że zrealizowane zamówienia nie podlegają reklamacjom.

  Dane zamawiającego:

  Specyfikacja zamówienia:

  Dane do faktury:

  Dane do wysyłki:

  Składając zamówienie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Fundacji TGLS.

  Fundacja TGLS aktywnie działa na rynku szeroko pojętej edukacji już od ponad 12 lat! W tym czasie opracowaliśmy szereg nowych rozwiązań i standardów edukacyjnych, które zostały ciepło przyjęte przez wiele wiodących firm szkoleniowych z całej Polski. Od ponad 10 lat świadczymy też usługi audytu kluczowych procesów biznesowych oferując naszym klientom możliwość uzyskania znaku jakości Quality Alliance. Jest to dokument pozwalający firmom z sektora prywatnego realizować zadania poprzez Bazę Usług Rozwojowych.

  TGLS jest też właścicielem certyfikacji językowej i międzynarodowych egzaminów TGLS DIRECT dedykowanych osobom dorosłym oraz TGLS SMART dedykowany dzieciom. Ich zadaniem jest potwierdzenie posiadanych przez kandydata kwalifikacji językowych.